CPG Europe > Стрічки / Мембрани > ВІКОННІ СТРІЧКИ > illbruck SP925 – Рідка вiконна мембрана

illbruck SP925 – Рідка вiконна мембрана

SP925

illbruck SP925 - однокомпонентне, високоміцне та понад еластичне покриття на основі гібридних полімерів стійких до УФ випромінювання, призначене для паронепроникної ізоляції, перешкоджає проходженню повітря як носія водяної пари.

illbruck SP925 це чудова заміна бутиловим стрічкам, які завжди використовуються разом із ґрунтовками (додаткові витрати). При нанесенні маси за допомогою механічного засобу на поверхню створюється безшовна, хімічно нейтральна і майже без запаху мембрана з високою механічною міцністю.

Висока еластичність спрацьовує у разі теплових рухів та конструкції будівельних елементів, що запобігає порушенню цілісності ущільнення покритої поверхні, маскуючи незначні подряпини та тріщини. Чудово справляється там, де потрібна тепло- та пароізоляція. Рідка мембрана illbruck SP925 – це найпростіший спосіб ущільнення складних стиків/швів; скрізь, де використання плівок / стрічок стає проблематичним, тому що вони потребують вирівняної та заґрунтованої поверхні для забезпечення відповідної герметичності.

14-fix-montaz-okien-dom-energooszczedny-bilcza
1274-tremco5
ff_3_16_6
SP925

Переваги продукту:
•  Cтворює стійку еластичну плівку на більшості поширених будівельних поверхонь;
  Не треба перемішувати, готовий до застосування та не вимагає нанесення повторного шару;
•  Не містить розчинників або ізоціанатів (сертифікат GEV-EMICODE з найвищим класом безпеки EC1 Plus - продукт безпечний для здоров’я та навколишнього середовища);
  Оптимальна в’язкість покриття, забезпечує точну обробку матеріалу на нерівній поверхні та навколо стиків;
 Пройшов випробування відповідно до вимог ift-Rosenheim MO-01/1:2007-01 (м. Розенхайм, Німеччина) з точки зору використання в якості рідкої мембрани всередині віконного шва (можливе покриття поверхні затверділого шару монтажної піни або багатофункціональної ущільнювальної стрічки, що саморозширюється);
  Швидке затвердіння: близько 20-30 хв. (при +23 ° C і 50% відносної вологості);
  Призначений для пасивних будівель, у яких випробування на герметичність проводяться за допомогою методу Blower-Door.

Колір:
  
Білий або антрацит (RAL 7016)

Упаковка:
•  600 мл у тубі (20 шт./коробка) або 310 мл картридж (12 шт./коробка)

>>> Детальний технічний опис illbruck SP925

ВiДЕО