CPG Europe > Стрічки / Мембрани > ВІКОННІ СТРІЧКИ > illbruck ME500 / TwinAktiv — Універсальна Віконна Стрічка

illbruck ME500 / TwinAktiv — Універсальна Віконна Стрічка

illbruck ME500illbruck ME500 / TwinAktiv - революційна універсальна віконна стрічка для зовнішнього та внутрішнього застосування.

Мембранна віконна стрічка illbruck ME500/TwinAktiv, що реагує на вологість та змінює характеристики паропроникнення. Віконна стрічка illbruck ME500/TwinAktiv відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.6-79:2009 / ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 / ДБН В.2.6-31-2016 та розроблена спеціально для герметизації зовнішніх та пароізоляції внутрішніх сторін віконних та дверних монтажних швів.

i3_2014_4C

Віконна стрічка illbruck ME500 / TwinAktiv – перша та єдина у світі стрічка для захисту вікон, яка змінює параметри проходження випарів вологи відповідно до температурних умов навколишнього середовища, забезпечуючи цілий рік суху ізоляцію сполучних стиків. Кліматичне властивість стрічки – зміна здатності пропускати випари води відповідно до вологості навколишнього повітря, – дозволяє досягти постійного сухого стану сполучних швів. Що відносна вологість повітря навколо стрічки, то менш проникною для випарів вона стає, і навпаки.

Коли температура у приміщенні вище, ніж зовнішня температура, віконна стрічка illbruck ME500/TwinAktiv перешкоджає проникненню вологи з повітря через сполучний шов, одночасно забезпечуючи вентиляцію будівельного стику назовні. Застосовується фізичний закон: волога дифундує з теплої сторони на холодну сторону. Коли температура в приміщенні нижче температури зовнішнього повітря, волога проходить через термоізоляцію з’єднувальних стиків з зовнішнього теплого боку на прохолодну внутрішню сторону. Так віконна стрічка illbruck ME500/TwinAktiv забезпечує шов сухим.

Нове покоління віконної герметизації.
Віконна стрічка illbruck ME500 / TwinAktiv не тільки відповідає вимогам до віконних сполучних стиків (місцевим нормам відповідно до директиви Ради Європи №2002/91/EC), а також встановлює нові стандарти в інтелектуальному управлінні вологою.

Новий підхід до управління вологою у конструкціях:
Замість того, щоб намагатися створити абсолютно щільну пароізоляцію, набагато ефективніше зробити ізоляцію таким чином, щоб гарантувати вентиляцію вологи і щоб ізоляційний матеріал висихав протягом дуже короткого часу.

Віконна стрічка illbruck ME500/TwinAktiv підпадає під ширшу категорію віконних стрічок, і водночас є високоефективною інновацією в галузі будівельних ізоляційних матеріалів.

Якщо найчастіше досить важко зробити вибір через наявність широкого спектру різних варіантів та розмірів виробів, використання віконної стрічки illbruck ME500/TwinAktiv максимально спрощує цей процес.

Унікальні властивості:
 Динамічне переміщення вологи зі сполучних стиків завдяки її змінній величині щільності «sd»;
  Єдиний дизайн виробу для внутрішнього та зовнішнього використання унеможливлює випадкове неправильне застосування;
  Максимальна надійність функціонування сполучних стиків протягом усього року;
  Оптимізований контроль рівня запасів;
 Енергозбереження;
•  Відповідає системі ізоляції віконних швів illbruck «i3»;
 Відповідність технічним нормам RAL – монтаж.

Форма упаковки

 Ширина стрічки, мм   Довжина ролика, мм   Усього в упаковці, м 
70 50 200
100 50 150
140 50 100