CPG Europe > Клеї > illbruck PU700 — Клей для цегляної кладки

illbruck PU700 — Клей для цегляної кладки

pu700illbruck PU700 - клей високої якості призначений для цегляної кладки на основі модифікованих поліуретанів.

illbruck PU700 розроблений для склеювання цегли, блоків з бетону та гіпсу, природного каменю та аналогічних будівельних матеріалів. illbruck PU700 може бути використаний у багатьох галузях промисловості та будівництва. illbruck PU700 має високу стійкість до погодних умов, води, морської води, кислот і розчинників.

illbruck PU700 ідеально підходить для будівництва високих клумб та квітників. На відміну від традиційніших методів, немає необхідності в змішуванні матеріалів, використанні води. Продукт готовий до експлуатації. Необхідно лише накрутити пістолет і розпочати роботу.

Матеріал:
 Поліуретан модифікований.

Переваги продукту:
 Один балончик 750 мл клею illbruck PU700 замінює використання 25 кг цементу;
 Немає необхідності змішувати розчин цементу, піску та води;
 Розрахований на 40 погонних метрів за ширини 25-30 мм;
 Швидко твердне. Після нанесення клею, виріб можна обробляти або рухати протягом 10 хвилин. Надалі клей твердне. Повне висихання відбувається протягом 24-х годин;
 Відмінна адгезія до більшості будівельних матеріалів;
 Простий у використанні. Не потрібно змішувати розчини, не потрібна вода, не потрібні спеціальні інструменти чи обладнання;
 Довгострокова стійкість до морської води, вапна, лугів і кислот;
 Може застосовуватись за низьких температур.

Підготовка до застосування:

Поверхні, що обробляються, повинні бути знеспиленими і здатними витримати навантаження. При необхідності склеювані поверхні можна зволожити. Ретельно струсити балон перед використанням, щонайменше 20 разів і періодично струшувати в процесі роботи. Видалити захисну кришку, нагвинтити балон на пістолет. Під час роботи балончик тримати дном вгору. Дозування клею проводитися за допомогою важеля та регулюючого гвинта пістолета. Для досягнення міцної адгезії рекомендується наносити клей шириною 3-4 см, при використанні цеглини шириною від 7 до 20 см. Очищення відбувається за допомогою очисника illbruck Gun foam cleaner.

Зберігання:
Зберігати вертикально у сухому та темному приміщенні при температурі від +10°C до +25°C. При зберіганні горизонтально є можливість залипання клапана.

Важливі рекомендації:
Не можна курити під час роботи. Підлоги рекомендується застелити папером або поліетиленовою плівкою, краплі клею слід відразу ж видаляти за допомогою очисника illbruck Gun foam cleaner або ацетону. Затверділий клей можна видалити лише механічним способом.

Колір:
 бежевий.

Упаковка:
 у коробці 12 балонів;
 наповнення балона 750 мл;
 може постачатися з ергономічною кришкою.

Сервіс:
За бажанням клієнта Tremco-illbruck здійснює консультації щодо використання продукту. www.pu700.com

Завантажити листівку illbruck PU 700

ВiДЕО – 1

ВiДЕО – 2

ВiДЕО – 3