CPG Europe > CPG Europe сьогодні

CPG Europe сьогодні

CPG Europe

З метою оптимізації використання ресурсів та досягнення ефективного синергетичного ефекту, RPM International Inc. (США), реалізує бізнес модель, що передбачає тісне співробітництво між брендами, що входять до групи. Ефектом цієї співпраці є створення нової групи будівельних брендів під назвою CPG Europe (Construction Products Group Europe).

CPG Europe під одним брендом поєднує шість провідних марок будівельної продукції в Європі: illbruck, TremcoNullifireFlowcreteVandex та Dryvit

Ця комбінація дозволить торговим партнерам доступ до широкої, всеосяжної пропозиції: від систем склеювання та ущільнення, промислових підлог та пасивного протипожежного захисту до гідроізоляції та покрівельних систем.

Досвід та навички понад 1400 співробітників по всій Європі, а також виробничі потужності, науково-дослідні лабораторії та розподільні центри у Польщі, Німеччині, Франції, Нідерландах, Бельгії i Великобританії.

Завдяки співпраці брендів у рамках CPG Europe, компанiя ще краще готова надати комплексний сервіс для будь-яких інвестицій у будівництві.

CPG Europe входить до концерну RPM International Inc.

RPM International Inc. - це величезний виробничий холдинг до складу якого входить 35 різних підприємств, що мають 59 заводів та продають свою продукцію у 130 країнах світу. Загальна кількість співробітників концерну понад 10 000 осіб. Концерн RPM займає провідне місце у світі серед виробників різних герметиків та покриттів. Оборот RPM у 2007 фінансовому році (01.06.06 – 31.05.07) склав 3,3 мільярда доларів, з них 1 мільярд – оборот Tremco Inc . - найбільшої компанії концерну. Акції компанії котируються на Нью-Йоркській біржі.

Детальну інформацію про RPM International Inc. Ви знайдете на сайті концерну www.rpminc.com