CPG Europe > Новини > CPG Europe (Tremco illbruck) купує британську компанію Adhere: ми зміцнюємо свої позиції на ринку герметизації

CPG Europe (Tremco illbruck) купує британську компанію Adhere: ми зміцнюємо свої позиції на ринку герметизації

15.11.2016

adhere-world-logo-e1439538737417CPG Europe (Tremco illbruck) оголошує про покупку британської компанії Adhere Industrial Tapes Ltd.

Асортимент продуктів компанії складають односторонні та двосторонні клеючі стрічки. Портфель продуктів tremco illbruck значно розшириться, що зміцнить позиції tremco illbruck у Європі.

Компанія Adhere була заснована в Колхістер, Великобританія в 1987 році. Adhere виробляє великий асортимент стрічок як промислового, так і будівельного застосування. Крім широкого асортименту стрічок, компанія має велику перевагу. Adhere може виконувати як звичайні стрічки, так і стрічки за індивідуальним замовленням.

«Придбавши компанію Adhere, ми не тільки наближаємося до виконання Стратегії 2020, ми також отримуємо безперечні переваги», — заявляє Керуючий директор tremco illbruck Group Райнер Айзенхут. «Тепер ми стали сильнішими з цим унікальним придбанням, це зміцнює наші позиції у будівельному та промисловому секторі.»

Після інтеграції Adhere Industrial Tapes Ltd стане частиною групи підрозділу Північної Європи під керівництвом Річарда Хілла. Засновник компанії та її керуючий директор Алан Шеферд залишиться в компанії і займатиметься інтеграцією компанії в tremco illbruck.

Річард Хілл, Керуючий Директор підрозділу Північна Європа заявляє: «Клієнти Adhere отримають величезну перевагу від злиття компанії з tremco illbruck. Вже знайомі та випробувані продукти будуть доступні їм поряд з великим асортиментом продуктів tremco illbruck. отримують і європейські клієнти tremco illbruck, тому що розширюється асортимент продукції.»