CPG Europe > Новини > CPG Europe — Construction Products Group Europe

CPG Europe — Construction Products Group Europe

1.05.2020

CPGЗ метою оптимізації використання ресурсів та досягнення ефективного синергетичного ефекту, RPM International Inc. реалізує бізнес-модель, що передбачає тісне співробітництво між брендами, що входять до групи.

Ефектом цієї співпраці є створення нової групи будівельних брендів під назвою CPG Europe (Construction Products Group Europe).

CPG Europe під одним брендом поєднує шість провідних брендів будівельної продукції в Європі:
illbruckTremcoFlowcreteNullifireVandex та Dryvit

Ця комбінація дозволить торговим партнерам доступ до широкої, всеосяжної пропозиції: від систем склеювання та ущільнення, промислових підлог та пасивного протипожежного захисту, до гідроізоляції та покрівельних систем.

Досвід та навички понад 1400 співробітників по всій Європі, а також виробничі потужності, науково-дослідні лабораторії та розподільні центри у Польщі, Німеччині, Франції, Нідерландах, Бельгії та Великобританії.

Завдяки співпраці брендів у рамках CPG Europe, компанiя ще краще готові надати комплексний сервіс для будь-яких інвестицій у будівництво. І ви як наші торгові партнери отримуєте доступ до більш широкої пропозиції та нового ринку збуту, що дає нам усім додаткові можливості розвитку.

Запрошуємо Вас відвідати сайт www.cpg-europe.com, щоб ознайомитися з будівельними брендами, зібраними у групі CPG Europe.