CPG Europe > Новини > Перший етап інвестицій у Боденвері завершено.

Перший етап інвестицій у Боденвері завершено.

1.03.2018
BDW..
BDW

5-го грудня 2017 року урочиста церемонія бренда  illbruck у м. Боденвер (Німеччина) ознаменувала нову еру виробництва ПСУС. У присутності співробітників компанії та гостей Рон Райс, головний виконавчий директор компанії RPM, запустив нову лінію просочення та сушіння стрічок, яка знаходилася на стадії планування та будівництва протягом приблизно 15 місяців. Нова лінія забезпечує більш високу продуктивність та більшу енергоефективність, ніж було раніше. Ще однією родзинкою заходу стало випробування спеціальної тестової стіни, призначеної для великих віконних елементів, що відповідає міжнародним стандартам якості ift.

Компанія зможе використовувати цю стіну для розробки та тестування ПСУС, адаптованих до вимог замовника з ще більшою точністю, в рамках власного відділу досліджень та розробок. Лінія просочування стрічок та «випробувальна стіна» є частиною цільової інвестиційної програми на німецьких виробничих майданчиках Боденверу та Тронройту. На це у 2017 році було виділено майже 10 мільйонів Євро.

На майданчику у Боденвері виготовляються ПСУС, віконні та фасадні мембрани для будівельної промисловості, а також герметики для промислового використання. «Зростання попиту на наші інноваційні рішення, а також наші амбітні завдання в компанії вимагають постійної модернізації наших заводів і підкорення нових виробничих потужностей», — сказав Райнер Ейзенхут, генеральний і керуючий директор групи Tremco illbruck GmbH, на підтримку рішення компанії зробити такі інвестиції. «З розвитком наших німецьких виробничих потужностей ми створюємо оптимальні умови для того, щоб стимулювати зростання, яке ми прагнули досягти найближчими роками. В черговий раз ми демонструємо втілення інноваційних та високопродуктивних технологій у нашій компанії, а також новітні рішення та сервіс, орієнтовані на розробку продуктів та системних рішень».

Завод у Боденвер був розроблений для виробництва повного спектру ПСУЛ illbruck: TP300TP600TP610TP650 TRIO, а також TP652 TRIO plus - багатофункціональної стрічки преміум класу. За допомогою нових виробничих потужностей продуктивність зросте більш як на 50%. Це дозволить виконувати всі етапи виробництва стрічок в одному процесі, від сирої піни до запакованого рулону. Завод простягається на дві виробничі зали. «7-метрова конвеєрна стрічка заводу дозволяє створювати неймовірну кількість можливостей для нових розробок у майбутньому», — сказав Стефан Фішер, менеджер з територіального виробництва, дивлячись у майбутнє з великим оптимізмом.

Енергоефективність та найвища продуктивність

Завод складається з просочувальної кабіни з новою установкою для виробництва просочувальних матеріалів найвищої якості, а також сушильної камери. Технологія сушіння забезпечує передові характеристики для виробництва продукції, використання енергії та збору виробничих даних. Незважаючи на те, що продуктивність сушіння вища, установка працює зі значно більшим ступенем економії енергії: 15% для газу та більше 60% для електрики. «Енергоефективні, екологічно чисті технології виробництва є життєво важливими для сучасної компанії», — пояснив Уолтер Гейєр, керуючий директор компанії Tremco ilbruck Produktions GmbH. Просочена піна передається у безперервному форматі після проходження процесу сушіння. Всі інші етапи повністю автоматизовані: від ламінування та різання до упаковки та маркування коробки, що містить окремі рулони стрічки. Ще один позитивний момент: станцію різання та пакування можна контролювати за допомогою існуючої лінії просочення. «Підвищення гнучкості у виробництві та нове налаштування створюють оптимальні умови для розробки нової продукції. Зокрема, це означає, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам продукцію, яка адаптована до їхніх потреб з одного джерела», — наголосив Райнер Ейзенхут.

Більш ефективна розробка нових продуктів

Тісне співробітництво та розробка інноваційних рішень поряд із клієнтами також є центральним напрямком другої інвестиції у Боденвері. У зв’язку з цим, пропонується спеціальний стенд-стіна, який відповідає всім міжнародним стандартам ift, та служить для масивних елементів вікна, плюс простір для практичних тренувань із клієнтами та техніками. Відтепер, ущільнювальні стрічки, мембрани та інші ущільнювальні вироби для вікон та фасадів можуть бути перевірені на реальній конструкції 2,7 х 2,8 м, а також елементів, призначених для їх стійкості до дощу та вітру, на герметичність, старіння, характеристики та їх сумісність, наприклад, із вже існуючими продуктами клієнтів. Два додаткових тестування установки забезпечують безпеку, коли справа доходить до опору воді та тиску, також забезпечуючи опір розриву. «Завдяки цим високоякісним установкам, ми можемо ретельно підготувати нашу продукцію до практичних перевірок, що проводяться в ift, а також розробити нові, добре спроектовані рішення, що відповідають міжнародним вимогам», — сказав доктор Маркус Комма, керівник відділу досліджень та розробок у Боденвері. ми пропонуємо нашим привілейованим клієнтам технічну підтримку, щоб допомогти їм виділитися на тлі конкурентів, що дозволить нам збільшити свою частку на дуже конкурентному ринку».