CPG Europe > Новини > Вибираємо якісну герметизація вікон та фасадів

Вибираємо якісну герметизація вікон та фасадів

15.08.2016

Фасад грає дуже важливу як декоративну роль, а й функціональну.

csm_airtight_2D_Haus_55100d32bf
EN_650x372

Фасад будівлі відповідає за довговічність, міцність, стійкість та безпеку. Він також несе тепло у ваш будинок і є найважливішою частиною будівлі.
Фасад дозволяє будинку «дихати», виводячи зайву вологу з будинку назовні, а також захищає приміщення від попадання вологи з вулиці до будинку.
Для фасаду необхідне оздоблення, вона відіграє велику роль. Правильне облицювання утеплює стіни будинку, допомагає зберігати тепло в приміщенні та легку прохолоду влітку, не пропускає вітер та морози взимку.
Фасад повинен поєднуватися і бути єдиним цілим з усіма складовими будинку – це вікна, стіни, двері, прибудови, отвори та інше довкілля. Дуже важливо, щоб облицювання для фасаду було довговічним, щоб оберігало самі стіни будинку і було невибагливим у догляді. Домогтися реалізації всіх цих пунктів можна тільки якщо підібрати якісне облицювання і вирішити питання надійності герметизації швів і стиків. Герметизація вікон будівлі відіграє не менш важливу роль.
Дослідження показали, що комбінація герметичності віконного шва
та ефективна теплоізоляція обшивки будівлі значно впливають на бюджет енергозбереження. Це кидає виклик архітекторам та монтажникам.

Герметизація фасадів: вирішальний фактор у бюджеті на електроенергію.

У змісті німецької Постанови про енергозбереження (EnEv) написано, що ставлення до герметичності
фасадів та вікон стала набагато важливішою, ніж вважалося раніше. Це стало тому, що потенціал енергозбереження
у вікнах та фасадах дуже великий. У той же час бюджет може збільшитися внаслідок неправильної герметизації. Важливо пам’ятати, що герметичність зсередини забезпечує теплозахист середнього рівня, а зовнішній рівень ізоляції має бути стійким до дощу та паропроникнення. Важливо пам’ятати і дотримуватися основного принципу -
- Зсередини щільніше, ніж зовні. Це єдиний спосіб уникнути попадання вологи всередину і забезпечити довговічність фасаду в майбутньому.